הפקת אירועים - dj תכלת - אטרקציות לאירועים - בר אקטיבי - מתופפים ושופרות - נגנים לקבלת פנים - הפקת חתונה / בר/ת מצווה
טלפון: 0522-509531  מופיעים בכל הארץ ! מייל  s0522509531@gmail.com

מגנטים לאירועים, מגנטים לחתונה, מגנטים לבר מצווה, מגנטים לבת מצווה, מגנטים, צילום מגנטים, צילום על מגנטים, מגנט לחתונה, זיקוקים לאירועים, צלם מגנטים, צלם מגנטים לחתונה, צילום מגנטים לאירועים, צלם מגנטים לאירועים, פרוטכניקה ואטרקציות נוספות

צילום על גבי מגנטים לאירועים מזכרת מיוחדת של האירוע שלכם. אנחנו בחברת תכלת מציעים עסקאות חבילה של צילום על מגנטים. צילום מגנטים ללא הגבלה בכל האירוע ! עד אחרון האורחים. צילום מגנטים במצלמה איכותית הדפסה ע"ג מגנט עם דף נייר איכותי אשר שומר על איכות הצבעים של התמונה גם אחרי שנים ! עסקת חבילה מיוחדת הכוללת צילום ע"ג מגנטים לאירועים + זיקוקים ופרוטכניקה + עשן כבד + צלם מגנטים + תותח בועות + מתופפים ואטרקציות נוספות.
מבצע מיוחד !! חבילת מגנטים לאירוע ב 700 שח מחיר הכי זול בארץ !!
להצעת מחיר חייגו תכלת מגנטים לאירועים  עובדים בכל הארץ !! 0522-509531

רק בשנים האחרונות החלה התופעה של הזמנת מגנטים לאירועים לחתונות וכדומה, הדבר אשר תפס תאוצה רבה בשנה האחרונה עד אשר אין בכלל אירוע בלי צוות צילום מגנטים באירוע שלכם זהו מגנט קטן כמו אלה של החשמלאי או האינסטלטור שיש על המקרר שלכם רק מצולמים בו אורחי החתונה או האירוע שלכם, כמובן שלא שוכחים לרשום על המגנט שזהו מזכרת מחתונתם של ...... אנחנו בחברת תכלת מציעים עסקת חבילה של מגנטים לאירועים + זיקוקים ואפקטים מיוחדים, ניתןלבחור את סוג המסגרת של המגנט, אפשר גם לבחור מה יהיה כתוב עלך המגנט. צלם מגנטים לבר מצווה / צלם מגנטים לחתונה.

חדש חדש ובלעדי ! נגן חמת חלילים נגן סקוטי בכניסה לחופה צפייה מהנה

זיקוקים    זיקוקים לאירועים   זיקוקים לחתונה   

תכלת הפקות dj אטרקציות הרכבים מוסיקאלים לאירועים 0522-509531

לייבסיטי - בניית אתרים